Toptan bardak fiyatları

Klasik hediyelerden sıkıldınız mı? Özel günlerde sevdiklerinize hep aynı hediyeleri mi alıyorsunuz? Aldığınız hediyelere karşı teşekkür etseler de, yüz ifadelerinden onlarında sıkıldığını anlayabilirsiniz. Peki orijinal bir hediye almaya ne dersiniz? Kupa bardak baskı ve resimli kupaya ne dersiniz?
Kupa bardaklara baskı, özel pres makineleri ile yapılıyor. Resim seçimini tamamen hediyeyi seçecek olan kişi yapıyor. Resimler grafik yazılımları ile düzenleniyor ve kontrast değerleri ayarlanıyor. Böylece, kupaya baskı yapıldığı zaman resmin üzerindeki renkler daha canlı görünüyor.
Tabi ki baskı yapılabilmesi için alelade bir kupa seçilmiyor. Sublimasyon özelliğine sahip olan kupa, baskı işlemleri için kullanılıyor. Pres sıcaklığı 190 derece, baskı süresi ise 150 saniye olarak ayarlanıyor. Sublimasyon bir boya türüdür. Özelliği ise belirli sıcaklıklarda gaz hale geçmesidir. Gaz hale geçtiğinde ise istenilen yüzeye kolayca transfer edilebilir.


Kupa üzerinde ayrıca termal bantlar bulunur. Baskının çıkarıldığı alan da burasıdır. Isı bantlarının kupa üzerinde yer almasının nedeni, resmin yalnızca belli sıcaklıklarda ortaya çıkmasının sağlanmasıdır. 
Sublimasyon işleminden sonra kupa belirli sıcaklıklarda bulunan pres makinesine alınır. Burada bir süre bekletildikten sonra işlem tamamlanmış olur.
Kupa üzerinde yer alan resimler hayal gücü ile sınırlıdır. Sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. İsterseniz kendi resminizi, isterseniz sevdiğiniz kişinin resmini, kupa üzerine baskılatabilirsiniz. 
Bardak baskı yöntemi ile üretilen kupalar, nerelerde kullanılır
Günümüzde firmalar, promosyona çok önem veriyorlar. Bir reklam türü olarak promosyon, doğrudan diğer firmalara ve hedef kitleye ulaşmanın en önemli yollarından bir tanesidir. Uzun zamandan bu yana uygulanan bu yöntemin başarısı, hala devam ediyor.
Ayrıca diğer reklam türlerine göre de oldukça hesaplı olan promosyon ürünlerinden en önemlisi de baskılı kupalar. Üzerinde firma logosunun ya da firmanın üretmiş olduğu herhangi bir ürünün resmi yer alıyor. 
Birçok firma adreslerini ve telefon numaralarını, kupalar üzerinde baskılatabiliyorlar. Sosyal medyanın da yaygınlaşması ile birlikte, kupalar üzerinde artık firmaların sosyal medya logolarının da yer aldığını söyleyebiliriz.
Bardak baskı yöntemi sayesinde firmaların markaları daha görünür bir hal alır. Yalnızca firmaların kullanmadığını söyleyelim. Üniversiteler, yerel yönetimler, devlet kurumları, kafeler, restoranlar ve daha birçok işletme, kupa baskı yöntemi ile üretilen ürünleri tercih ediyorlar.
Resimli bardak en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi
Resimli bardak ürünleri, en çok hediye edilen ürünlerden. Ancak firmaların ve birçok işletmelerin de bu bardakları tercih ettiğini söyleyebiliriz. 
Önemli bir buluşmaya mı gidiyorsunuz ve ne hediye alacağınızı bilmiyor musunuz? Resimli bardaklar tam size göre!
Anneler gününde pahalı hediye almanıza gerek yok. Annenize sevdiğinizi göstermenin en güzel yolu, onun resminin yer aldığı bir bardak hediye etmek. Hediyenin pahalısı değil, anlamlısı önemlidir. Öyle değil mi?
Doğum günü hediye seçiminde de resimli bardak ürününü tercih edebilirsiniz. Ekonomik ve orijinal bir hediye!
Kişiye özel kupa bardak baskı ile sevdiklerinize hislerinizi anlatın
Sevdiğiniz birisi var ve bunu ona söyleyemiyorsunuz. Resimle sevdiğinizi anlatmayı denediniz mi? Bizce harika bir yol!
Kişiye özel kupa bardak baskı yöntemi ile elde edilen hediyeler ile içinizdeki güzel duyguları, karşınızdaki kişilere ifade edebilirsiniz. Üstelik hislerinizi anlatmanın en ekonomik yoludur. Ayrıca en etkili yoludur.
Üzerinizde resminizin yer aldığı kupalar ile kendinize ve arkadaşlarınıza, kalıcı bir hatıra da bırakabilirsiniz. Kupadan içtikçe, sizi hatırlayacaklardır. Ne güzel değil mi?

Arkadaşlarınızı ya da annenizi ya da sevdiğiniz diğer kişileri şaşırtmaya ne dersiniz. Son yılların en moda hediyelerinden birisi olan sihirli kupa baskı ürününden bahsetmek istiyoruz.
Kupa üzerinde termal bant adı verilen bir malzeme bulunuyor. Bu malzeme sıcaklığa duyarlı. Ancak belli sıcaklıklarda özelliğini sergiliyor. Pres yöntemi ile termal banda istediğiniz resim gizleniyor. 
Yukarıda bahsettiğimiz sıcaklık değeri sağlandığında ise termal bant üzerindeki gizli resim ortaya çıkıyor. Üstelik yavaş bir şekilde! Sanki etkileyici bir reklam izler gibi!
Bu özelliğe sahip olan bir kupayı hediye ettiğiniz kişinin yüz ifadesini düşünebiliyor musunuz? Hem şaşıracak, hem de çok mutlu olacaktır.
En güzel hediye kupaya bardak baskı Matbaagram farkıyla!
Günümüzde Youtube kanalı oldukça popüler. Youtuberlar da öyle! Bizde bu durumu fark ettik ve bir fark yaratalım dedik. Ortaya çok güzel hediyelik bir ürün çıktı. Kupaya Youtube video penceresi ve altına da Youtuber ismini yazdık. 
Bununla yetinmedik tabi ki! Birbirini sevenleri de unutmadık ve sevgililer gününe özel bir konsept hazırladık.
Firmalar tarafından bize zor bir görev verildi. Reklamlarını etkileyici bir şekilde hazırlamamız istendi. Bizde bu zor görevin altından başarı ile kalktık ve ortaya çok güzel kupalar çıktık. 
Kupaya bardak baskı başka nasıl olur diye düşündük ve çocukları da unutmadık. Ailelerinin onlara güzel bir hediye vermek istediklerini biliyorduk. Çocuklar için de çok güzel resimlere sahip olan kupalar hazırladık. Çocuklar kupalarımızı çok beğendi. 
Vatanımızı, her türlü fedakarlıkla koruyan askerlerimiz, bizlere internetten ulaştılar. Askerlik anıları ve hatıraları biliyorsunuz çok değerlidir. Askerlerimizde bizlerden rica ettiler ve çok güzel bir hediye hazırlamamızı istediler. Hatıralık olarak kullanılacak olan bu hediyeleri, askerlerimizin beğeneceği hale getirdik. Kupa bardaklarımız, askerlerimiz tarafından da çok beğenildi. 
Hediyelik eşya satan kişilere özel kupalar üretmeye başladık. Güzel Türkiye’mizin birçok ilini tanıtan ürünler hazırladık. Tasarımlarımız sade ve etkiliydi ve oldukça beğenildi. 

Ankarada kupaya baskı yapan yerler 


Başkentte bir numarayız ve olmaya devam ediyoruz! Ankarada kupaya baskı yapan yerler olarak internette araştırma yaptığınızda, bizleri bulacaksınız. 
Orijinal bir hediyeye mi ihtiyacınız var? Sevdiklerinize anlamlı bir hediye mi vermek istiyorsunuz? Unutulmaz anılarınızı, ölümsüz mü kılmak istiyorsunuz? O zaman www.matbaagram.com adresine gelmeniz yeterli olacaktır.
Yalnızca baskılı kupa ürünlerimizi değil, diğer ürünlerimizi de sitemizde inceleyebilirsiniz.
Peki neler yapıyoruz?
Size özel davetiyeler hazırlıyoruz: Kişiye özel davetiye tasarımlarımızı mutlaka görmelisiniz. Aklınızda ne varsa, biz davetiyelerinize döküyoruz.
Kartvizit ve broşürlerinizi hazırlıyoruz: Firmanızı ve sizleri en iyi şekilde yansıtan kartvizit ve broşürler hazırlıyoruz. Artık ünlü olacaksınız.
Foto tablo ve kanvas tablo: Evinizi güzelleştiriyoruz. Dünyanın en güzel eserlerinizi, teknoloji ile buluşturarak, evlerinizi süsleyecek muhteşem tablolar hazırlıyoruz.
Sihirli bardak: Sevdiklerinizi şaşırtacak ve bir o kadar da sevindirecek, sihirli kupalar hazırlıyoruz. Hayal gücü sizden, uygulaması bizden!
Fotomagnetler: Sipariş aldığınız yerlere verebileceğiniz kaliteli magnetler üretiyoruz. Kişiye özel magnetlerimiz de buzdolaplarınızda çok güzel duracak.

toptan bardak fiyatları