isim baskılı toptan kupa

Kupa bardak baskı hediyeleri
Tabi ki özel makineler ve teknikler yardımı ile yapılıyor. Son zamanlarda, evde kendin kupaya baskı yap gibi bilgilere rastlamışsınızdır. Ancak bu iş öyle bir iş değildir. Kupa bardak baskı, ancak profesyonel olarak çalışan ve elinde gelişmiş ekipman bulunan matbaa firmaları tarafından yapılır. Tişört baskı ve diğer ürünler için de aynı durum söz konusudur.
Konuyu detaylı olarak ele alacak olursak:
Kupa bardak baskı makinası
Kupa baskı yapabilmek için gerekli olan en önemli cihazlardan bir tanesidir. İkili olan modelleri de bulunur. İkili olan modellerde, aynı anda iki kupaya birden baskı yapılabilir. 
Kupa bardak baskı makinası, ikili olan modellerde iki farklı panel bulunur. Bu panellerden baskı kalitesini ve sürecini kontrol edebilirsiniz. 
Cam, metal, seramik ve konik özellikte bulunan kupalara baskı yapabilir. Ancak seramik kupaların daha çok tercih edildiğini belirtelim. 
Gelişmiş olan makinelerde lazer baskı sistemi vardır. Klasik olan modellerde ise sublimasyon adı verilen bir mürekkep yardımı ile baskı gerçekleştirilir.
Ayrıca bu makineler, yüksek ısıya dayanabilen silikon jel bir tabaka ile kaplıdır. Zaten baskılar da, 190 derece gibi yüksek sıcaklıklarda gerçekleştirilir. 
Bu makinelerde basınç ayarlaması yapmak oldukça kolaydır. Ön ısınma süresi de oldukça kısadır. 20 derecelik oda sıcaklığında 2 ya da 4 dakikalık bir zaman diliminde, gereken sıcaklığa ulaşabilirler. 
Ev elektriği ile uyumludur. Oldukça hafiftir ve 399 dereceye kadar ısı sağlamaktadır. 9 ya da 11 santimetre çapında bardaklar ile uyumludur. 
Ankarada kupaya baskı yapan yerler
Ankara, İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerde, kupa baskılar oldukça popülerdir. Gerek ev hediyesi olarak, gerek anneler gününde ve gerekse sevgililer gününde, özellikle resimli kupa bardaklar hediye edilir.
Ankarada kupaya baskı yapan yerler ise oldukça fazla. Ancak önemli olan kaliteli iş çıkaran ve işinin hakkını veren bir firmadan hizmet almak. Aslında her işte böyle olduğunu söyleyebiliriz. 
Bu kadar çok firmanın arasından seçim yapmak ise oldukça zordur. Peki nasıl karar vereceksiniz? Yani istediğiniz ürünü, istediğiniz kalitede alabileceğiniz yere? 
Çok basit! Firmanın daha önceden yaptığı işlere bakacaksınız. İnternet ortamında ise firmanın daha önceki çalışmalarını kontrol etmek oldukça kolay. Biz sizi büyük bir zahmetten kurtaralım ve en iyi kupa bardak baskı hizmetinizi alacağınız firmayı söyleyelim. 
Matbaagram firması, kişiye özel mottosuyla 2003 yılında faaliyetlerine başlamış ve günümüze kadar faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. Bugüne kadar binlerce kişiye özel tasarlamış ve hizmete sunmuştur. Firmanın hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi, www.matbaagram.com sitesinden bulabilirsiniz.
Resimli kupa bardak nerede yapılır

Nasıl bir tasarımdan hoşlanırsınız? Bizce bu konuda sınırsız seçenek var. Herkesin beğenisi farklı tabi ki! 
Kimisi kupa bardaklarında kendi resmini görmek istiyor, kimisi ise sevdiklerinin resmini… Bazıları ise kendisini etkileyen sözleri, kupada görmek istiyor. 
Kupa bardak tasarımları neredeyse sonsuz diyebiliriz. En ünlü ressamların eserlerinin minyatürlerinin yer aldığı tasarımlardan, atasözlerine kadar…
Kupa bardak seti
Eğer bir tane ile yetinmiyorsanız, size güzel haberlerimiz var! Kupa bardak seti sahibi olmaya ne dersiniz?
Kupa altlığı, özel porselenden kupa kaşığı ve şekerlikten oluşan setleri tercih edebilirsiniz. Üstelik hepsi en kaliteli porselenden imal edildi. 
Siyah kupa bardak
Sihirli kupa ya da resimli kupaların hepsi siyah renktedir. Siyah renk, fotoğrafların ve yazıların en iyi şekilde görülmesini sağlar.
Siyah kupa bardak üzerine tercihiniz olan tasarımları yaptırarak, arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize güzel bir hediye verebilirsiniz.
Kupa bardak resimli
Arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle güzel bir anınız var ve bu anı fotoğraf çekerek, ölümsüzleştirdiniz. Ancak bu yeterli gelmedi ve farklı bir şeylere sahip olmak istediniz. 
Kupa bardak resimli ürün ile daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Sanata meraklıysanız, sevdiğiniz sanatçıların eserlerini, kupa üzerinde görebilirsiniz. Eğer sizin gibi sanata meraklı olan bir arkadaşınız varsa, onun sevdiği eserleri, kupa üzerinde görmesini sağlayabilirsiniz. 
Hepimiz annemizi çok severiz. Ona verilecek en güzel hediyeyi vermek isteriz. Sizin ya da annenizin resminin olduğu kupadan daha güzel bir hediye ne olabilir ki?
Söz konusu resim olunca, seçeneklerde oldukça fazla olabiliyor. Duygularınızı anlatmanın en güzel yoludur diyebiliriz. Duygularınızı güzel bir seramik kupa hediye ederek ve üstelik kupanın üzerindeki resim ile ifade edebilirsiniz.
Kupa bardak takımı ile gönülleri fethedin!
Resimli baskı yapacağınız kupaları seçebilirsiniz. Takım olacak şekilde bir seçim yaparsanız, kupa üzerindeki resimler ile takım uyumlu hale gelecektir. Siz sadece takım olarak kupaya karar verin, biz ise en güzel resimleri, kupaya yerleştirelim.
Kupa bardak takımı neden olsun diye sorarsanız, ev hediyesi olarak komşularınıza ya da arkadaşlarınıza götürebilirsiniz. 
Özel günlerde arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Mesela yeni bir işe başlayan arkadaşınıza, hayırlı olsun hediyesi olarak verebilirsiniz. Tabi ki tek bir kupada hediye olarak yeterli olacaktır. Ancak takım olarak hediyeyi verdiğinizde inanın, hediye verdiğiniz kişinin mutluluğu daha da artacaktır.
Zaten takım olarak hediye vermek, bizim kültürümüzde de var. Birçoğumuz, hayırlı olsun hediyesi olarak takım ürünleri hediye olarak vermişizdir. Öyle değil mi?

toptan bardak