FİRMALARA ÖZEL KUPA BARDAK

Kupa bardaklar Mutfakların en renkli ve en özel ürünlerinden birisi olarak hayatımızda düşündüğümüzden daha fazla yer edinen kupalar, sadece içecek içmek için kullandığımız ürünler olmaktan çıkarak, estetik etkiye de sahip olmaya başladı. Dünyanın her yerinde ofislerde, evlerde yağın şekilde kullanılan bardak modellerinden birisi olan kupa bardaklar ile içecekleri son derece konforlu bir şekilde tüketirken aynı zamanda da tasarım özellikleri ile hem ruhumuza hem de oluşturduğumuz atmosfere etki ve değer katmaya başladı. Özellikle de hızla gelişen teknolojinin sağladığı imkanlar ile birlikte artık kupa modelleri son derece zengin bir çeşitliliğe ulaşıyor.

Özgün model çeşitliliği ile son derece kaliteli ve özgün kupa bardaklar kullanılabilmesine yardımcı olan kupa bardaklar, bu özellikleri ile hayatımızda çok daha büyük bir rol üstlenmeye başladı.
Her zevke ve her kullanım ihtiyacına hitap eden farklı kupa modelleri bulunuyor. Şekil özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda da tasarım görsellikleri ile de farklı zevklere hitap eden kupalar ile birlikte artık hayatımıza renk katabiliyoruz. Özellikle de şık tasarımlarıyla farklı alanlardaki kullanımlara uygun tasarım özellikleri barındıran kupa modelleri dünyanın her yerinde hem evlerde hem de ofislerde son derece yoğun şekilde kullanılmaya başlandı. Gelişen teknolojiyle birlikte artık her üründe olduğu gibi kupalarda da farklı ve özgün modellerin uygulanabilmesi mümkün oldu. Özellikle de porselen kupa bardaklar ile hem şık hem de rahat bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
 

Porselen Kupa Modelleri


Porselen, mutfak ve sofralarda etkileyici bir zarafet ve şıklık katıyor. Kullanıldığı her yere değer kazandıran porselen ürünler, hem etkileyici görsellikleri hem de kullanım rahatlığı ile dikkat çekiyor. İçeceklerin daha uzun süre sıcak kalmasına yardımcı olurken, sıcaklığın eşit şekilde dağılarak, tutma kulbunda tutuşu engelleyebilecek bir etki oluşturmaması sağlanıyor. Böylelikle çok daha rahat bir tutuş pozisyonunda kullanımının gerçekleştirilebilmesi sağlanabiliyor. Firmamızın zengin ve kaliteli ürün yelpazesinde hem görsel yönden hem de kaliteli kullanım yönünden en yüksek etkinin oluşturulabilmesi amacı ile porselen kupa modelleri etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Porselen kupa bardaklar ile hayatınıza hem renk hem de zarafet katacağınız bir bardak kullanımını yakalayabilirsiniz.
 

Kişiye Özel Kupa Modelleri


Günümüzde baskı teknolojisinin hızlı gelişimi ile birlikte artık her ihtiyaca ve her zevke odaklı olarak kupa bardak tasarımları kullanılabiliyor. Özellikle de süblimasyon bakı tekniği kullanılarak, kupa modelleri özgün tasarımlara bürünebiliyor. Kişiye özel kupa bardak tasarımları sayesinde oldukça etkileyici ve şık bir bardak kullanımının gerçekleştirilebilmesi sağlanabiliyor. Kişiye özel kupa bardak modellerinde istenen farklı yazılar, grafikler ve fotoğraflar porselen kupa bardaklar üzerine yazılabiliyor. Bu şekilde bardağın kullanıldığı her yerde kişisel tercih ve zevkleri en özel şekilde yansıtabilmesi sağlanabilmektedir. Bu durumda günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde bu tip kupa modellerinin tercih edilmesine neden oluyor.
Dünyanın her yerinde kendisini şımartmak isteyen veya oluşturduğu atmosferine uyumlu bir kullanım elde etmek isteyen ya da sevdiklerine özel ve unutulmaz bir hediye vermek isteyenlerin ilk tercihi kişiye özel tasarımlı kupa modelleri oluyor. Bu tip kupalarda örneğin çok sevilen bir süper kahraman veya film karakterinin fotoğrafını, ister de çok değer verilen bir yazarın/düşünürün sözünü porselen bardak üzerine yazdırabilirsiniz. Böylelikle bardağınızın başka hiçbir yerde olmayan tamamen özgün ve aynı zamanda da sadece size özel bir görsellik sunuyor. Bu özellikleri de günümüzde pek çok alanda son derece yoğun şekilde kullanılmasına neden oluyor. Özellikle de özel günlere yönelik olarak hediye seçimlerinde de insanlara son derece büyük kolaylıklar sağlıyor.
Sevdiği kişilere özel günün anlam ve değerine uygun bir hediye almak isteyen ancak nasıl bir hediye alacağı konusunda kararsız kalanlara yönelik olarak günümüzde baskılı kupa modelleri büyük bir avantaj sağlıyor. Özellikle de günümüzde;
Sevgililer günü,
Evlilik yıldönümü,
Doğum günü,
Anneler günü/Babalar günü,
Öğretmenler günü,
Mezuniyet,
Terfi,

Gibi yılın diğerlerine göre daha farklı anlam ve değer taşıyan günlerinde bu günün anlam ve önemine ilişkin olarak özel bir hediye almak isteyenler için özel ve tematik kupa modelleri son derece ideal ürünler olarak bulunuyor. Son derece şık ve etkileyici bir görsellikte hediye almak isteyenlerin tercih edebilecekleri en anlamı ve en özgün hediyelerden birisi konumunda bulunuyor.
Kişiye özel baskılı kupa modelleri üzerinde her türlü baskıyı uygulayabilmek mümkündür. Özellikle de kişinin ilgi alanlarını, hayat görüşünü, sevdiği şeyleri veya doğrudan onu anlatan sözler, fotoğraflar ve grafikler ile baskı yapılabiliyor. Bu kapsamda da kişisel özel kupa bardak baskısı için günümüzde özel bir günden kalan hatıra niteliğindeki fotoğrafın baskısını da kullanabilmek mümkündür. Böylelikle başka hiçbir hediye ile sağlanamayacak paha biçilemez ve unutulmaz bir hediyeyi sevdiğiniz kişiye verebilirsiniz. Üstelik diğer pek çok hediyede olduğu gibi hayatında hiçbir rolü olmayacak ve herhangi bir kenarda durabilecek nitelikteki hediyelerden farklı olarak, gündelik yaşamın her alanında etkin bir şekilde kullanımını gerçekleştirebileceği ve böylelikle her gördüğünde sizi ve aranızdaki ilişkinin sıcaklığını hatırlayabileceği bir hediye vermiş olursunuz.
 

İşyerine Özel Kupa Modelleri


Kişiye özel kupa bardak modellerinin kurumsal kimlik kazanmış hali olan işyerine özel kupa modelleri ile işyerinizin atmosferine uyumlu ve ofiste kullanıma uygun özel kupalar oluşturabilirsiniz. Son derece özgün tasarımları ile birlikte şirketinizin hizmet alanına ve sektörüne uygun tasarım özellikli bir kupa bardak kullanımını gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Özellikle de işyerine özel kupa bardak modelleri kurumsal yapılar tarafından yaptırılabildiği gibi bireysel olarak da yaptırılabiliyor. İsterseniz ofisinizde kendi kupa bardağınızın başkalarıyla karışmamasını sağlamak için sizi yansıtan tasarımlı ve yazılı işyerine özel bir kupa yaptırabilirsiniz. İsterseniz de ailenizden, sosyal çevrenizden bir kişinin meslek grubuna odaklı olarak işyerine özel kupa modelleri yaptırabilirsiniz. Bu şekilde hem etkileyici hem de özgün görsellikte bir kupa kullanımını kişinin hayatının her alanına etkin bir şekilde yansıtabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Üstelik son derece uygun fiyat seçenekleri ile bunu istediğiniz her şekilde, istediğiniz sayıda yaptırabilirsiniz.