baskılı toptan bardak

Toptan Baskılı Kupa Bardak

Firmaların kuruldukları günden bu yana sıklıkla satışını gerçekleştirdikleri ana ürünlerden olan kupa bardak talebi oldukça fazladır. Üstün kalite ve uygun hizmet anlayışı ile yola çıkan firmalar her zaman olumlu dönüşler almışlardır. 
Bu da firmaların giderek daha çok büyüyüp, daha kaliteli hizmet sunmaları anlamına gelir.

Toptan ya da perakende olarak hizmet veren firmalar, kupa bardak toptan siparişlerde uygun fiyatlarının yanında ekstra kolaylıklarda sağlamaktalar. 
Çeşitli özelliklere sahip ürünler fiyatların belirlenmesinde de büyük bir paya sahiptir. Ancak müşteri memnuniyetini kendine felsefe edinmiş firma, müşterilere özel indirim ve kampanyalar uygulamaktadır. Teslimatta her hangi bir aksilik yaşanmasına müsaade edilmez. Gün geçtikçe artan taleplere daha güzel dönütler vermek adına seçenek yelpazesi oldukça geniş  tutulmaya başlanmıştır. 
Zamanla her kesimden insanın tercih edebileceği, ilgisini çekecek ürünler ortaya çıkmaya başlamıştır. Sunulan profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma bu zengin içerik seçimiyle birleşince ortaya sürekli talep gören bir firma çıkmıştır.

Kupa Bardak Toptan Hizmetleri


Kupa bardak istenildiği şekilde ve renkte, dilediğiniz boyutlarda yapılır. Belli olan ücretin dışında her hangi bir ek ödeme istenilmemektedir. 
Baskı gerçekleşmeden önce kişilere taslak halinde sunulur. Sizin onayınız doğrultusunda baskı gerçekleşir. Dolayısıyla istenilmeyen bir durumla karşılaşma olasılığınız ortadan kalkmış olur.

Baskısı gerçekleştirilen her sipariş kargoya verilmeden önce özenli bir şekilde paketlenerek taşıma esnasında yaşanabilecek sıkıntılar minimuma indirilmiş olur.
Kupa bardakların her biri işlem bittikten sonra kendilerine ait kutulara konularak hazır hale getirilir. Gerek hediye amaçlı, gerek satış amaçlı alınan her kupa böylelikle paketlemeye uygun hale getirilmiş olur.
Minimum 10 adet ile sınırlandırılmış kupa bardaklara istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.
Kırılma ya da eksik ürün gönderimi durumunda telafisi yapılır.
İstenilen tarihte basımının gerçekleşmesine önem gösterilir.
Fiyatlar sipariş sayısına göre farklılık gösterir. Toplu alımlar tekli alımlara göre daha ekonomiktir.Kupa Bardak Özellikleri 
Kolay kırılmaması ve üzerine yapılan baskının uzun süre dayanabilmesi açısından kaliteli bardaklar kullanılır.
Baskıda kullanılan malzemelerle renk ve görüntü kalitesine önem verilmektedir.
Alanında uzman çalışanlar tarafından özenle basılmaktadır.
Kupa bardak boyut ve şekillerinde farklı seçenekler bulunur.
Düz kulplu, kalp kulplu, sihirli, sade ve tasarım kupa modeller bulunmaktadır. 
Bunlar arasında düz kulplu beyaz kupa en çok tercih edilen ürünlerdendir.
Aksi bir durum olmadığı taktirde istenilen görüntü ve kalitede baskı yapılır. Burada kaliteyi belirleyen seçtiğiniz boyut ve çözünürlüğün kalitesidir.

Neden Kupa Bardak Baskısı Yapılmalı?


Hem düşük maliyetli hem de herkes tarafından tercih edilen bir ürün olduğu için en doğru seçimdir. Hedeflediği kitleye ulaşmak ve para karşılığı aldığı hizmetten tam anlamıyla faydalanmak istemesi de bir tercih sebebi olabilir. Bunun dışındaki diğer alternatifler şu şekilde:
 

Promosyon Yapmak için


Herkes tarafından kullanılan ve düşük maliyetli bir ürün olduğu için tercih edilebilecek en ideal üründür. Farklı ürünler promosyon olarak dağıtıldığında inanların ilgisini çekmediği gibi genelde bir kenara atılır. Bu da hem paranızın boşa gitmesi hem de reklamınızın yeterince yapılmaması anlamına gelir. Kupa bardaklar promosyon ürün olarak seçildikleri taktirde uzun yıllar varlığını korur. Böylelikle uzun bir süre reklam yapma olanağı sağlar. Ekonomik davranarak hedefe ulaşabilmek için tercih edilebilir.

 Kampanya Yapmak İçin


Satılan ürün ya da hizmet karşılığında verildiğinde kişilerin ürün ve hizmetlerinizi almalarına kolaylık sağlayabilir. Böylelikle hem çeşitli kampanyalara ev sahipliği yapmış hem de kendinizi en doğru şekilde ifade etmiş olursunuz. Minik jestlerle büyük başarılara imza atabilirsiniz. 
Satmak İçin
Herkes tarafından sevilen ve tercih edilen bir ürün olduğu için kolaylıkla satış imkanınız bulunmaktadır. Piyasadaki fiyatların altında bir fiyatla satıldığı taktirde %100 e yakın bir kar elde edebilirsiniz. Dükkan ve ya internet üzerinde satış yapmak için tercih edilebilir. Bunun dışında küçük çaplı gelir elde etmek isteyenlerinde başvurabileceği bir alandır. Satışında kar elde edilecek bir potansiyeli mevcuttur.
Organizasyonlarda Hediye Etmek İçin 
Doğum günü, düğün, nişan gibi merasimlerde misafirlerinize güzel anılar yaşatmak ve sürekli hatırlanmak için tercih edilebilir. Böylelikle hem konuklarınızı memnun etmiş hem de güzel izler bırakmış olursunuz. Farklı tarz ve modellerle şıklığınıza şıklık katacak kupa bardak siparişi verebilirsiniz. Herkesin ilgisini çekecek bu ürünleri güzel ve özel günlerinizi taçlandırmak için bir alternatif olarak düşünebilirsiniz. 

Çalışanlara Hediye Etmek İçin


Halden anlayan ve her daim destek görecekleri bir patronla çalışmayı kim istemez? Çalışanlarınızı motive etmek ve onlarda güzel bir intiba bırakma adına herkesin severek kullanacağı bu kupaları tercih edebilirsiniz. İster çalışanlarınızın isimlerine bastırarak onların özel hissetmesini sağlayabilir, İsterseniz de firma ya da şirket logonuzu kullanarak hem onlara hitap etmiş hem de firmayı ön plana çıkarmış olursunuz. Küçük teşvik gibi kabul edilen bu ürünlerle hem iş kalitesini artırın hem de çalışanlarınızı yüreklendirin.

Özel Günlerde Hediye Etmek İçin


Yıl içerisinde birçok özel gün bulunmaktadır. Bu özel günlerde çalışanlarınıza, öğrencilerinize ya da sevdiklerinize onları anımsadığınızı gösteren bu kupalardan hediye edebilirsiniz. Hem farkındalık oluşturmak hem de daha samimi bir ortamın oluşmasını sağlamak açısından oldukça mantıklıdır. Özel günlere verilen kıymeti göstermenin bir diğer yoludur. 

Yarışma Düzenlemek İçin


Okullarda ya da çeşitli yerlerde yapılan yarışma ve ya turnuvalarda katılımcıları yüreklendirmek, mutlu etmek adına dağıtılabildiği gibi bunun dışında yine yarışmalarda ödül olarak verilmesi amacıyla dilediğiniz sayı, ebat ve modelde yaptırabilirsiniz. Böylelikle küçük hediyelerle hem gönül kazanmış hem de samimi bir ortamın oluşmasına katkı sağlamış olursunuz. Her kullanıldığında başarılarıyla övünecekleri bir hediyeye sahip olmak her insanın yüreğine iyi gelecektir. Bir nevi başarılarını taçlandıran bu hediyeler yüzlerde tebessüme sebep olabilir. Doğru ve mantıklı seçimler her zaman hayat kurtarır.
 

Kişisel Kullanım İçin


Kişisel kullanımınız için minimum on adet olacak şekilde dilediğiniz kadar, istediğiniz modellerde mugkupa bardak yaptırıp uzun yıllar kullanabilirsiniz. Tasarımı ya da modelinin kendinize ait olduğu bardakları mutfak raflarınız da ya da ofisleriniz de görmek ayrı bir huzur verecektir.
Tüm bu alternatiflerin dışına aklına gelebilecek her türlü durum için toptan kupa bardak siparişi verebilirsiniz. Yıllardan beri yapılan kupa bardak satışı her kesimden ve yaştan insanın beğenisini kazandığı için her durumda rahatlıkla kullanılabilecek bir tasarımdır. İster evde ister okulda ister iş yerinizde ya da ofisinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı bu kupalara yerel dükkan ya da internet sitelerinden sahip olabilirsiniz. Toplu alımlarda çeşitli kolaylıklar sağlayan firmalar da mevcuttur. Ürün çeşitliliği bakımından geniş bir yelpazeye sahip olan kupa bardak ile türlü türlü organizasyonlara ev sahipliği de yapabilirsiniz.
Ek gelir sağlamak isteyenler için de bir alternatif olan bardak kupalar toptan alınıp çevreye ya da arkadaş ortamına satışı sunulabilir. Öğrenci olup harçlığını çıkarmak isteyenler için de bir alternatiftir. 
Siz de birbirinden güzel ve özenle hazırlanan bu kupa bardaklara toptan sahip olabilmek için ve uygun fiyatları görmek için sitemize  göz atabilirsiniz.

kupa bardak toptan ankara